Uluslararası Yük Taşımacılığı

Uluslararası Yük Taşımacılığı

Uluslararası Yük Taşımacılığı

Uluslararası taşımacılık her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir. Gelişen ekonomiler ve globalleşen dünyada hiçbir ülke kendi öz kaynaklarıyla kendine yetemediği için ülkeler arası ticaret zorunlu hale gelmiştir. Durum böyle olunca da malların ülkeler arası taşınması kaçınılmazdır. Uluslararası Yük Taşımacılığının bir takım standartları vardır ve bu standartları yerine getiremeyen hiçbir firma bu alanda söz sahibi olamaz. Firmamız Uluslararası yük taşımacılığında her türlü yasal yükümlülüğe sahipbir firmadır.

Ülkeler arası taşımacılık işinde çalışacak olan şoförlerimiz tecrübe sahibi ve sektörde uzun yıllarını harcamış olan yetkin insanlardır. Araçlarımızın düzenli aralıklarla bakımları yapılmakta olup gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptirler. Yükün alındığı andan itibaren boşaltma anına kadar geçen süreçte mal sahipleri sürekli olarak bilgilendirilirler.

Taşınacak olan malların yüklenmesi, gümrüklenmesi ve emniyetli olarak yerine teslim edilmesi ticaretin altın kurallarından biridir. Üretmiş olduğunuz mallarınızın müşteriye vaat edildiği şekli ile hiçbir zarara uğramadan eksiksiz ve aynı teslim alındığı şekli ile yerine ulaşması sizin ticari itibarınızı koruyan ve ticaretinizi sürekli kılan ayrıca güvenilirliğinizi arttıran en önemli unsurdur. Bu sebepten dolayı yapmış olduğunuz ticari anlaşmalarda yükünüzü emniyetle taşıyacak olan bir firma ihracatçı için hayati önem taşır. Uluslararası Yük Taşımacılığı hizmetinde firmamız mallarınızı teslim aldığından itibaren yükünü boşaltıncaya kadar geçen süre içinde kendi malı gibi görerek tüm risklerden uzak bir şekilde taşımayı taahhüt eder.

Unutmamalıki devletleri ayakta tutan özel sektörün ticaret hacmi olduğu gibi verdiği hizmet kalitesidir. VVM Lojistik milli ekonominin canlanması ve gelişmesi için can damarı olan Uluslararası yük taşımacılığı alanında vatansever duygularla hizmet etmeyi kendine bir vatan borcu olarak bilmiş ve ihracatçılarımızın itibarını koruyarak ülke prestijini ve ekonomik hacmimizi arttıracağımızı hesaba katarak hizmet vermektedir. Ülkemiz için en büyük hizmetin çalışmak ve kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak olduğunu bilen bir firma olarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile hizmete devam ediyoruz.

Teklif İste

    Whatsapp
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?