Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat

Milletler arası karayolu taşımacılığı son derece gelişmiş teknolojik araçlar ile hizmetin büyüklüğü göz önünde bulundurularak 15-17 metreküp araçlar ile ve profesyonel nakliye kamyonları veya tırlar ile gerçekleştirilmektedir. VVM lojistik bünyesinde çalışan uzun yol tecrübesine sahip personeli ve uluslararası geçerli belgeleri bulunan şoförleri ile nakliyenin yapılacağı ülkelere sayısız hizmet sağlayarak tecrübesini ispatlamış bir firmadır.

Uluslararası taşımacılık gelişen teknolojik araçlar ile çok daha hızlı bir nakliye hizmeti haline gelmiş.

Nakliye araçları daha fazla yük taşıyan araçlar bir defada çok miktarda malın taşımasına imkan sağlarken daha düşük yakıt tüketimine sahip araçlar verimliliği ve karlılığı arttırmışlardır. Uluslararası Nakliyat için gereli olan yasal düzenlemeler sonrası araçların transit geçişleri nakliye süresini kısaltırken GPS Takibi gibi teknolojik imkanlar da malın nakliye sürecinde hangi noktada olduğunu anlık olarak görebilmemize imkan sağlamıştır.

Bir ülkeden diğer bir ülkeye eşya veya mal taşımacılığında en dikkat edilmesi gereken unsuryaptığı işte yüksek tecrübe ve donanıma sahip güvenilir bir nakliyat firması ile çalışmanızdır. Uluslararası Nakliye Firmaları taşımacılık yapabilmeleri için devletin gerek gördüğü tüm yasal sertifika ve belgelere sahip olmak zorundadır. Zaten bu belgelerden herhangi biri eksik veya geçersiz olduğunda uluslararası eşya taşıma hizmetini yapabilmesi mümkün değildir. Uluslararası taşımacılık hizmetleri karayolu, havayolu, denizyolu ve raylı sistem taşımacılığı kanalları ile gerçekleştirilmektedir. En sık tercih edilen taşımacılık yöntemi uluslararası karayolu taşımacılığı olmuştur.

Firmamız uluslararası taşımacılık alanında karayolu taşımacılığı yapmakta olup tüm personeli gerekli görülen teknik donanım ve yetki belgelerine sahiptir. Tır ve kamyonların sürekli ve düzenli olarak teknik bakımları yapılmaktadır. Kaptan şoförlerin standart çalışma saatleri dışında çalıştırılmamasına azami dikkat gösterilmekte olup emanet edilen yüklerin emniyet içersinde götürüleceği yere ulaştırılması temel prensibimizdir. Uykusuz ve yorgun bir şoförün sebep olabileceği mal ve can kaybı hiçbir zaman riske edilmemektedir. Araçlarımızda bulunan takip sistemleri araçlarımızın standart ölçülerde ve zaman dilimlerinde yolculuk yapması ve dinlenme saatlerine ise kesinlikle riayet edilmesini şart koşmaktadır.

Araçlarımız ve taşıdığımız yüklerimiz olası tüm risklerden korunması amacı ile muhakkak uluslararası kara taşımacılığı yönetmeliklerine uygun olarak sigorta edilmekte olup sigorta yapılması zorunlu tutulmaktadır. Çalışma prensiplerimizin en başında gelen emniyet tedbirleri uluslararası taşımacılığın her basamağında titizlikle uygulanmaktadır. Sonradan gelen pişmanlığın kaybedilen canları ve zararı asla yerine getiremeyeceği bilinci ile öncelikle çalışanlarımızın, ardından araçlarımızın ve taşıdığımız yüklerin her türlü risk içeren olasılıklardan arındırılması için her türlü önlem alınmaktadır.

Teklif İste

    Whatsapp
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?