Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Uluslararası Parça Eşya Taşımacılığı ( Parsiyel Taşımacılık )

Uluslararası İthalat ve İhracat işi ile uğraşan tüm dış ticaret firmalarımız nakliyenin ne kadar önemli bir süreç olduğunu gayet iyi bilirler. Bazı durumlarda bir kamyonu veya konteyner’ı doldurmayan az miktarda bir ürünün kısa sürede yerine ulaştırılması gerekmektedir.

Böyle durumlarda Uluslararası Parsiyel Eşya Taşımacılığı veya Uluslararası Parça Eşya Taşımacılığı devreye girer. İster Türkiye’den yurt dışına isterseniz yurtdışından Türkiye’ye her iki destinasyonda da az miktarda mallarınızı taşıtabilirsiniz.

Daha Ekonomik ve Hızlı

Parça eşya taşıma hizmeti geniş bir organizasyon gerektiren zahmetli bir iştir. Hem ülkemizde hem de ithalat ihracat yapılacak olan ülkelerde geniş bir ortak ağına sahip olunması gerekmektedir. Uluslararası Parça eşya taşıma organizasyonunda birden fazla kişiye ait olan malların tek bir konteyner da birleştirilerek zamandan ve maliyetten tasarruf yapılır. Malların toplanacağı merkezler doğru seçilmeli ve tüm müşterilere kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek amaçlanmaktadır. Uluslararası Parsiyel taşımacılık konusunda geniş ortak ağı ve tecrübeye sahip olan firmamız mallarınızı taahhüt edilen süre içerisinde yerine ulaştırarak ticaretinizi ve firma prestijinizi arttırmayı garanti eder.

Uluslararası Taşımacılık kuralları gereği her malın ayrıntılı olarak dökümünün ve belgelerinin gümrüğe bildirilmesi zorunludur. Bildirilen malın cinsi ve muhteviyatı uluslararası sözleşmelere aykırı olmamalı ve ticaret kanunlarına muhalif içerik barındırmamalıdır. Örneğin içinde yanıcı veya patlayıcı madde ihtiva eden bir yükün muhakkak gümrüğe ve taşıyıcıya önceden bildirilmesi gerekir. Önceden eksiksiz ve yasal belgeler ile bilgilendirilmiş Nakliye firması yüklerin emniyetli bir şekilde destinasyona ulaşılması için gerekli tedbirleri alırlar. Yanıcı patlayıcı cins olarak nitelendirilen IMKO işaretli mallar için özel taşıma şartları yerine getirilmektedir. Araçlar için gerekli emniyet tedbirleri alındıktan sonra taşıma eğer konteyner ile yapılıyorsa imko’lu malların bulunduğu alana sevk edilmektedir.
İthalat ve İhracatta en önemli unsur zamanında teslimdir

Gerek ihracat mallarında olsun gerekse ithalat mallarında olsun tüm Uluslararası Parça eşya taşımacılığında en önemli unsur malların zamanında, emniyetli ve hasar görmeden yerlerine ulaştırılmasıdır. Vaktinde yerine ulaştırılmayan malların müşteriye ne kadar zarar vereceğinin bilincinde olan firmamız tüm nakliyat hizmetlerinde verdiği süreye azami bağlı kalarak gecikmeye sebep olabilecek tüm riskleri bertaraf ederek sizlere kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.

Teklif İste

    Whatsapp
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?