Evden Eve Uluslararası Nakliyat

Evden Eve Uluslararası Nakliyat

Evden Eve Uluslararası Nakliyat

Büyüyen ve gelişen yeni dünyada insanlar artık işleri veya daha rahat daha konforlu yaşam arayışları içine girerek sadece yaşadığı şehirleri değil yaşadığı ülkeleri de değiştirmek zorunda kalabiliyorlar. Misal verecek olursak Türkiye’de yaşayan bir vatandaşımızın imkânları daha iyi olduğu için başka bir ülkeye taşınmak istemesi veya yurtdışında yıllarca çalışmış olan bir gurbetçimiz anavatana kesin dönüş yapmak istemesi gibi.

Aynı şey ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar için de geçerlidir. Yıllarca Türkiye’de görev yapmış bir diplomat veya ticaret insanı vakti geldiğinde kendi ülkesine veya başka bir ülkeye gitmek isteyebiliyor. İşte bu durumlarda tecrübeli ve güvenilir uluslararası nakliye hizmeti sunan firma arayışı başlıyor.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda vvm lojistik olarak sizin en büyük destekçiniz ve yardımcınız olmak için hazırız. Hangi ülkeye taşınmak istiyorsanız olun fark etmez, firmamız uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde yılların tecrübesine sahip profesyonel hizmet veren bir firmadır. Bize sadece telefon edip ücretsiz expertiz için randevu almanız yeterlidir. Uzman ekibimiz evinizi ziyaret ederek yapılacak tüm işlemleri ayrıntıları ile sizlere aktararak olası tüm ihtimalleri sizlere sunarlar. Anlaşma sağlandığı takdirde firmamız ile sözleşme yapılır ve taşınma süreci başlar. Dilerseniz eşyalarınız için geçici olarak eşya depolama hizmeti verilir. Sizin belirlediğiniz tarihte sevkiyat yapılır.

Verdiğimiz Uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde sigorta hizmeti kapsamındadır. Uluslararası Nakliyat oldukça zahmetli ve süre alan bir eylem olduğu için çok doğru planlama yapılmalı ve adımlar doğru atılmalıdır. Yani taşınacağınız evin hazırlıkları bitirilmeden kamyonun kapınıza gelmesini istemezsiniz. Uluslararası taşınmalarda en büyük belirsizlikler yeni evin bulunması ve taşınacak hale getirilmesi sürecidir. Böyle durumlarda nakliyatın zamansız yapılması müşteriye çok büyük problemler yaşatabilir. Yapılacak en akılcı çözüm eşyaların öncelikle profesyonelce paketlenerek hem depolamaya hem de nakliyata hazır halde bekletilmesidir. Eşyalarınız depolarımızda dileğiniz süre kadar bulundurabilirsiniz. Siz hazır olduğunuzda bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Eşyalarınız profesyonel bir şeklide araca yüklenerek belirlenen tarihte kapınızın önünde olur.
Uluslararası Taşınma ve depolama sürecinde eşyalarınız sigortalıdır

Sözleşmenin imzalandığı andan itibaren size verilecek olan hizmetlerimiz sigorta kapsamındadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, depoya nakledilmesi, depolama süreci, depodan araca yüklenmesi ve nihai yerine taşınması ve evinizin içine taşınması süreçlerinde tüm işlem basamakları sigorta kapsamında olup her türlü riskten arındırılmış durumdadır.

Teklif İste

    Whatsapp
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?