Antrepo Yönetimi

Antrepo Yönetimi

Antrepo/Depolama Hizmeti

Antrepo; gümrüklü depoculuk olarak bilinmektedir. Ticaret yapan firmalar için oldukça önemlidir. VVm Lojistik olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında bulunan limanlarda anlaşmalı olduğumuz antrepolarla hizmet sunuyoruz.

İhtiyaca uygun, her ürün grubuna hitap eden, operasyona elverişli çözümler, sağlıklı ve kaliteli muhafaza ve erişim kolaylığına ek olarak dağıtım hızını vaat eden firmamız; güvenli depolama hizmeti sunmaktadır. Firmamız sayesinde verilen hizmetlerden en yüksek seviyede verim alınmaktadır. Bunun yanı sıra, müşterilerin taleplerine uygun alternatifler sunulmaktadır.

VVm Lojistik olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında yurt içi ve yurt dışı depolamanın yanı sıra gümrüklü ve gümrüksüz depolama, depo yönetim sistemi, sipariş yönetimi, depo operasyonları ve sevkiyatların gerçekleştirilmesi, envanter kontrol bulunmaktadır. Bu noktada, ihtiyacınıza uygun daha geniş içerikli bir hizmet almak istiyorsanız firmamızla iletişim kurmalısınız.

Antrepo; gümrük vergisine konu olan, ancak henüz vergisi ödenmemiş malların korunduğu ve aynı zamanda gerektiği takdirde küçük koruyucu işlemlerin yapıldığı gümrük binalarına yakın olan bir tür depo olarak bilinmektedir. Gümrüklere gelen ticari eşyaların korunduğu yer olmasından dolayı antrepoların ayrı bir önemi bulunmaktadır. Antrepo kurmak için birtakım hususların yerine getirilmesi gerekir. Eşyanın gümrük mevzuatına uygun olarak konması halinde süresiz olarak burada kalması da mümkündür. Eşyanın antrepoda bulunduğu süre içerisinde herhangi bir verginin ödenmemesinden dolayı önemli bir yer olduğunu söylemek mümkündür.

Antrepo hizmeti almak için tercih edilmesi gereken yer; kalitesi ve avantajlarıyla VVm Lojistik olmalıdır. Antreponun çeşitleri bulunmaktadır. Kendi içerisinde altı farklı sınıfa ayrılmaktadır. A,B,C,D,E,F olarak sınıfların ayrılması söz konusudur. VVm Lojistik; müşterinin ihtiyacını belirleyerek ona uygun hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Özel antrepolar; işleticisi ve kullanıcısı aynı olan yerlerdir. Buraya yerleştirilen eşyaların, eşya listesinde belirtilen eşyalar olması şarttır. Farklı eşyaların yerleştirilmesine asla izin verilmez. Bunun yanı sıra, D tipi adı verilen ve işletici ile kullanıcının aynı kişi olduğu antrepolar bulunmaktadır. Burada bulunan ürünler; gümrüğe sunulmadan işlem yapılabilir.

Sonuç olarak, size en uygun antrepo hizmetini almak adına VVM Lojistik’e başvurabilirsiniz.

Teklif İste

    Whatsapp
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?