Ağır Nakliye Taşımacılığı

Ağır Nakliye Taşımacılığı

Günümüz Dünyasında teknoloji transferi artık boyutlarını büyütmüştür. Öyle ki, bir fabrika veya ekipmanının komple taşıması söz konusu olabilmektedir.
İşte bu alandaki ihtiyaca cevap verebilmek adına firmamız ,her türlü proje,(ağır nakliyat) taşımaları için tüm ekip ve ekipmanları bir Ülkeden bir başka Ülkeye taşıyabilecek hizmeti verebilecek sistemi kusursuz bir şekilde oluşturmuştur.

Lojistik şirketimiz Bünyesindeki öz mal 19 ve 24 mt ye kadar uzayabilen teleskop Lowbedler , yerden yüksekliği 45 cm olan havuzlu Lowbedler ve muhtelif özelliklerdeki diğer Lowbedlerimiz ile

96 ton ağırlık ,25 metre uzunluk ,6 metre genişlik ve 4 metre yüksekliğe kadar olan tüm taşımaları sorunsuz ve zamanında yapabilmekteyiz.

Bütün Lowbed ve diğer araçlarımızda Avusturya-Almanya-Belçika -Fransa -İspanya ve İtalya Ülkelerinde geçerli , Ülkesine göre 1 yıl ila 5 yıl geçerliliği olan Yıllık gabari yük taşıma izin belgeleri mevcuttur.( 20 mt uz. x 3-3.5 mt gen.x4-4.3 mt. yüks. sınırlarında )

Bu hazır izinler Acil yüklenmesi gereken yüklerinizde gerekli izin belgelerinin çıkarılması için geçecek olan yaklaşık 5 >7 gün arasındaki zamanı bize dolayısı ile müşterimize kazandırmaktadır ve seri bir şekilde yükleme yapmamıza imkan sağlamaktadır.

Teklif İste

    Whatsapp
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    VVM LOJİSTİK - Müşteri Destek
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?